Super Stay Ink Crayon

Salut și bine te-am regăsit aici pe blog. Sper că ai avut un început de an minunat!
Înainte de Sărbatorile de Craciun am primit de la Maybelline ultimul produs lansat și anume Super Stay Ink Crayon. Cu siguranță nu sunt singura care are nevoie de un ruj care să reziste impecabil toată ziua.
Dacă se duce puțin în interiorul buzelor pe parcursul cinei sau al prânzului, este foarte important ca reaplicarea acetuia să se facă foarte simplu. Având în vedere că are un capăt tip creion jumbo și o ascuțitoare la cealată extremitate, acest lucru nu va reprezenta o problemă, vă garantez!

Acest ruj de tip creion se aplică cu usurință, are o formulă mată, opacă și confortabilă. Cele 7 nuante intens pigmentate si rezistența de până la 8 ore te vor cuceri, cu siguranță!

Eu am doar 3 nuanțe însă mi se par superbe toate: Trust Your Gut, Hustle in Heels, Settle for More. Nu știu ce părere ai tu, însă mie îmi plac super mult numele acestor nuanțe.

Trust your gut
Hustle in heels
Settle for more

După ce am testat aceste 3 nuanțe, îți pot spune că rezistă impecabil pe parscursul zilei. Chiar îmi plac la nebunie, iar preferatul meu cred că este Settle for more.

Maybelline New York îți dorește să ai un început de an fabulos, plin de momente minunate alaturi de cei dragi sufletului tau!

#Maybelline pune culoare pe buzele tale cu #SUPERSTAYINKCRAYON !

Dacă vrei să afli prima când postez noutăți, nu uita să mă urmărești pe:
Facebook | Instagram

Comments

January 20, 2020 at 9:32 AM

Ce bine arată, îmi e greu să aleg un preferat.



January 20, 2020 at 12:56 PM

Am auzit de ele. Trebuie neaparat sa le incerc!



Oana
January 20, 2020 at 1:54 PM

Le-am vazut in Dm, dar parca nu am gasit o nuanta exact pe gustul meu, mai merg odata sa le studiez.



Denisa
January 20, 2020 at 4:59 PM

Imi plac tare mult aceste creioane, sunt foarte comode si lejere pe buze si nuantele sunt frumoase.



January 20, 2020 at 6:02 PM

Ce bine arată cele trei nuanțe! Sunt absolut superbe!



January 20, 2020 at 6:11 PM

Mie imi plac tare mult toate nuantele, le-as purta in anotimpuri diferite.



January 20, 2020 at 6:57 PM

rujurile de la Maybelline sunt printre preferatele mele, pe acestea nu le-am incercat, trebuie neaparat!



January 20, 2020 at 7:42 PM

Ce păcat că nu am ajuns mai devreme la articolul tău! De când caut ceva de acest tip: un ruj -creion. Nu-i nimic, am reținut și voi face o comandă cqt de curând.
Mulțumesc!



January 20, 2020 at 9:16 PM

eu merg mai mult pe nude, asa ca prima nuanta pot spune ca e favorita mea!



January 21, 2020 at 12:08 AM

Sunt absolut superbe aceste creioane tip ruj si se vad tare bine pe buze



Anca
January 21, 2020 at 7:03 AM

Nu prea am folosit acest gen de creion, dar imi place cum arata pe buze.



Georgiana
January 21, 2020 at 11:44 AM

Eu am varianta de ruj lichid si sunt foarte multumita. Pana acum, e cel mai bun ruj pe care l-am avut! Trebuie sa incerc si aceste creioane ❤️



January 21, 2020 at 11:55 AM

Când Maybelline va avea o politică cruelty-free (din păcate încă testează pe animale), probabil voi încerca produsele vegane ale acestui brand.



January 21, 2020 at 1:59 PM

Nuanța de roșu îmi place la nebunie, trebuie sa le incerc si eu. 😁



January 22, 2020 at 1:23 AM

Imi plac maxim creioanele astea cremoase. Trebuie sa imi iau si eu macar unul.



January 22, 2020 at 5:39 AM

Arata asa de bine pe buze. Îmi plac toate nuanțele prezentate.



Laura
January 22, 2020 at 10:43 AM

Am auzit numai lucruri bune despre aceste rujuri/creioane. Vreau si eu sa incerc o nuanta ❤️



January 22, 2020 at 5:49 PM

Nu am incercat creioanele, dar am incercat rujurile lichide Maybelline si chiar rezista pe buze ore bune.



January 22, 2020 at 11:26 PM

Toate trei nuantele imi plac! Si pe tine chiar te prind toate !



January 23, 2020 at 12:53 AM

Cred ca Trust your gut mi s-ar potrivi. Ce frumoase sunt aceste nuante!!! 😍



January 23, 2020 at 7:29 AM

Ce culoare frumoasa are. Trebuie sa il incerc si eu.



Alexandroaia Cristina
January 27, 2020 at 6:23 AM

Hustle in heels e superba. Ma bate gandul sa imi cumpar nuanta, chiar daca am deja o tona de rujuri. :))